O nas

Witaj w Pet Lux!

Pet Lux to polska firma oferująca akcesoria dla zwierząt domowych. W swoim asortymencie posiadamy łóżka, leżanki, miski, zabawki i boksy na zabawki. Wszystkie produkty tworzymy ręcznie z najwyższej jakości materiałów, które zachowują specyfikację przystosowaną dla czworonożnych pupili. Oznacza to wytrzymałość i długą żywotność produktów przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa dla zwierząt. Nasze produkty posiadają szeroki wachlarz wyboru kolorów i materiałów, który cechuje unikatowy design przystosowany do oczekiwań współczesnych opiekunów zwierząt.

Najwyższa jakość produktów

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁ

Precyzja wykonania

PRECYZJA WYKONANIA

wyjątkowy design

WYJĄTKOWY DESIGN

MIŁOŚĆ DO ZWIERZĄT

MIŁOŚĆ DO ZWIERZĄT

własnoręczne wykonanie

100% HANDMADE

Głównym kanałem dystrybucji produktów Pet Lux jest sprzedaż online oraz sprzedaż bezpośrednia w sklepie stacjonarnym o tej samej nazwie. Na powierzchni 250 m2 oprócz firmowych produktów Pet Lux znajdziesz również niezbędne artykuły dla twojego podopiecznego. Wśród wyselekcjonowanych produktów wiodących producentów znajdziesz m.in. karmę, akcesoria, środki pielęgnacyjne oraz suplementy diety. Zwierzęta są sercem naszej działalności, dlatego współpracujemy z producentami artykułów dla zwierząt którzy podzielają nasza pasje i miłość do zwierząt.

Dodatkową gałęzią naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług pielęgnacyjnych w salonie groomerskim Top Dog, który funkcjonuje od 2011 roku. Nasz groomer łączy pasję i pracę, co przekłada się na pozytywną atmosferę i przyjemnym pobyt twojego ukochanego przyjaciela w naszym salonie.

 

Głównym kanałem dystrybucji produktów PET LUX jest sprzedaż online oraz sprzedaż bezpośrednia w sklepie stacjonarnym o tej samej nazwie. Na powierzchni 250m2 oprócz firmowych produktów PET LUX znajdziesz również niezbędne artykuły dla twojego podopiecznego. Wśród wyselekcjonowanych produktów wiodących producentów znajdziesz m.in. karmę, akcesoria, środki pielęgnacyjne oraz suplementy diety. Zwierzęta są sercem naszej działalności, dlatego współpracujemy z producentami artykułów dla zwierząt którzy podzielają nasza pasje i miłość do zwierząt.

Dodatkową gałęzią naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług pielęgnacyjnych w salonie groomerskim TOP DOG, który funkcjonuje od 2011 roku. Nasz groomer łączy pasję i pracę, co przekłada sie na pozytywną atmosferę i przyjemnym pobyt twojego ukochanego przyjaciela w naszym salonie.

 

Odwiedź TOP DOG i umów się na wizytę już dziś!
 

 

Nasze produkty

legowiska

LEGOWISKA

łóżka

ŁÓŻKA

boxy na zabawki

BOXY NA ZABAWKI

ZABAWKI

ZABAWKI

miski

MISKI

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ul. Rzeczna 16A 64-200 Wolsztyn

biuro@petlux.pl

Pon - pt: 9.00 - 19.00 Sobota: 9.00 - 14.00

Chcesz być na bieżąco? Otrzymuj unikalne oferty promocyjne!

Codziennie dodajemy nowe produkty - zapisz się do naszego newslettera a nie ominą Cię żadne nowości.

0

Your Cart